Toi:L Gentle Touch Bubble Peeling Body Pad - tělová peelingová rukavice

Tělová exfoliační rukavice 1ks

Dostupnost Skladem
Kód: 6261
155 Kč
Toi:L Gentle Touch Bubble Peeling Body Pad - tělová peelingová rukavice
toilrukavice1
Tip

Gentle Touch exfoliační rukavice, je navržena tak, aby hluboce exfoliovala celou oblast těla a odstranila odumřelé a suché kožní buňky, aby dodala a udržela hladkou a zdravou pokožku.  

Mezi benefity produktu patří:

 Jemný peeling HA-PEEL™: AHA (kyselina citronová), PHA (glukonolakton) a LHA (kyselina kapryloyl salicylová) odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty bez podráždění. Je skvělá na cestování, rukavici můžete použít, kdekoliv na hotelu i po cvičení ve fitku

Duální efekt: Dvě strany, složené z měkkého embosovaného polštářku a peelingového polštářku, pomáhají hloubkově čistit pomocí bubliny kyslíku a současně exfoliovat. Peelingový polštářek viditelně odstraňuje odumřelé kožní buňky (loket, kotník) a nečistoty, aby byla pokožka jemnější, hladší a jasnější.

Berry Good Oxygen Care: Hustá bublinková pěna odstraňuje kožní nečistoty a odumřelé kožní buňky a zároveň vyživuje pokožku aktivními složkami přenášenými kyslíkem.

5-Berry Complex: Výtažky z 5-Berry komplexu bohaté na polyfenol a antokyany pomáhají zklidnit, hydratovat a vyčistit pokožku.

Bez silikonu, parabenů, benzofenonu, fenoxyethanolu, dráždivých složek a přidané vůně

Dermatologicky testováno. NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

Použití

1. Vložte ruku do rukavice.
2. Otřete mokré tělo bílou reliéfní stranou a jemně masírujte tělo, dokud nezačne bublat.
3. Po péči s bublinkovým kyslíkem otočte na fialovou peelingovou stranu, abyste odstranili odumřelé kožní buňky (loket, kotník) pro intenzivní péči.
4. Opláchněte si tělo vlažnou vodou.

Doporučuje se používat 2-3x týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: